Гордієва Ірина Іванівна (Випуск –2009 р.) – Директор комунальної установи «Петриківський інклюзивно-ресурсний центр» Петриківської районної ради Дніпропетровської області.
Вважаю за щастя бути випускницею Полтавського національного педагогічного університету. Хіба не можна пишатися тим, що тут навчалися видатні українські педагоги, вчені, як-от А. Макаренко, В. Сухомлинський, Г. Ващенко. Їх досвід є неоціненним надбанням педагогічної освіти і науки. Вони також причетні до створення оригінальної, притаманної тільки цьому закладу, концепції педагогічної освіти, навчального курсу та методики викладання.
Н. М. Манжелій, О. А. Гнізділова, А. В. Пасічніченко, Л. О. Федорович, І. М. Омельченко, Н. Г. Пахомова, Л. В. Зімакова, І. В. Карапузова, О. І. Гришко, О. І. Березан та інші – для нас вони неперевершені знавці своєї справи, уважні до запитань, розумні та дотепні в розмові, доступні у побуті, а відтак, просто гідні люди. Саме вони дали поштовх до саморозвитку та самореалізації кожного з нас.
Навчання в університеті, вплинуло звичайно, на мій кар’єрний зріст. Декілька років працювала вихователем-методистом у Петриківському дошкільному закладі № 1. З 2013 року – завідувач Петриківської районної психолого-медико-педагогічної консультації. З 2017 року – директор комунальної установи «Петриківський інклюзивно-ресурсний центр» Петриківської районної ради.
Закладна Тетяна Миколаївна (Випуск –2002 р.) – Директор ЗДО №36 «Школа здоров’я» м. Полтава.
Навчаючись на заочному відділенні, я вже мала великий практичний досвід роботи з дітьми дошкільного віку. Приємно, що теорія і практика інколи мали розбіжності, але дискусії на теми дошкільного виховання завжди мали місце в підвищенні фахового рівня.
На психолого-педагогічному факультеті завжди панувала особлива атмосфера: добра, поваги, взаєморозуміння. Кожен з нас відчував себе комфортно і захищено. Хочу подякувати всім викладачам кафедри дошкільної освіти за той багаж знань, який Ви дали і який допоміг мені досягнути успіхів у моїй трудовій діяльності. Після закінчення вузу у 2002 році мене було призначено на посаду вихователя-методиста Полтавського дошкільного навчального закладу(ясла-садок) № 36 «Школа здоров’я». Ось уже чотири роки очолюю колектив цього закладу. Усі свої вміння, знання, які отримала в ПНПУ, спрямовую на те, щоб «мій» заклад дошкільної освіти був одним із найкращих у місті.
Шурко Любов Митрофанівна (Випуск –1995 р.) – Директор початкової школи № 46 м. Полтава. Заслужений працівник освіти України.
Свою педагогічну освіту я здобувала на теренах Полтавського державного педагогічного інституту імені В. Г. Короленка, де у 1995 році здобула кваліфікацію «Викладач дошкільної педагогіки і психології, вихователь». Я вдячна долі за те, що мені пощастило навчатися на психолого-педагогічному факультеті, який дає життя такій суспільно важливій професії, як «вихователь». Бути вихователем – означає бачити неповторність кожної дитини, усвідомлювати, що в твоїх руках її життя і душа. Мої улюблені викладачі назавжди залишаться в моєму серці, бо кожен з них – професіонал своєї справи.
Я щиро вдячна колективу кафедри дошкільної освіти за ті безцінні знання, які здобула, навчаючись тут, за той скарб, яким володію багато років, який допоміг мені втілити в життя мої мрії й отримати такі високі державні нагороди в галузі освіти, як почесне звання «Заслужений працівник освіти України», нагрудний знак «Василь Сухомлинський». Також за вагомі досягнення в галузі освіти й неодноразово була нагороджена грамотами управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради та Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації.
Сулима Оксана Вікторівна (Випуск –2001 р.) – кандидат педагогічних наук, головний спеціаліст відділу реформ та міжнародної співпраці Виконавчого комітету Ірпінської міської ради, радник з питань міжнародного співробітництва.
Найкращими Вчителями в моєму життєвому і професійному становленні були викладачі ПДПУ імені В. Г. Короленка. Навчаючись на спеціальності «Дошкільне виховання.» ми щодня всотували ті безцінні знання наших Вчителів, Викладачів і Наставників. Мені б хотілося подякувати кожному з викладачів психолого-педагогічного факультету. Ви були дружніми і мудрими наставниками для нас, студентів-спеціалістів, і це мав би бути тут повний список, адже кожен з Вас вкладав у нас свої знання і частинку своєї душі.Звичайно, у кожного з моїх одногрупників по-різному склалася доля, не всі ми стали вихователями дошкільних закладів чи вчителями іноземних мов, більшість з нас є батьками чудових дітей, і виховувати їх, маючи ті безцінні знання, що ми отримали упродовж навчання, – набагато легше. Більша половина з нас підтримує упродовж багатьох років спілкування й дружні контакти. Є щось особливе у випускниках психолого-педагогічного факультету: де б ти не зустрів однокурсника, за скільки тисяч кілометрів від України чи на якому б континенті, – у нас завжди є про що згадати із приємним щемом у серці – наші студентські роки і наш рідний психолого-педагогічний факультет.
Безгрешнова Тетяна Юріївна (Випуск – 1997 р.) – Відмінник освіти України, керівник народного художнього колективу ансамблю танцю «Барвинок».
Навчання в університеті стало запорукою моєї професійної діяльності в роботі з дитячим колективом.Скріннік (Сорокіна) Євгенія Олександрівна (Випуск – 2009 р.) – Звання майстра спорту України зі спортивних танців, кандидат педагогічних наук, доцент.
Колектив кафедри хореографії та психолого-педагогічного факультету в цілому відіграв визначну роль у процесі мого становлення як педагога, спортсменки та науковця. Адже навчально-виховний процес максимально зорієнтований та розвиток когнітивних здібностей студентів, удосконалення фізичних можливостей, творчого мислення.
Ваценко (Макогін) Тетяна Федорівна (Випуск –1988 р.) – Художник Полтавської обласної філармонії. Майстриня витинанки, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, поетеса.
Її роботи увійшли до книг «Кращий твір року 2015», «Кращий твір року 2016-2018». Майстриня неодноразово представляла мистецтво витинанки України на фестивалях народного мистецтва у Польщі (2016-2018), Італії (2017), Іспанії (2019). Учасниця обласних, Всеукраїнських та міжнародних виставок.
Гузь Яна Олександрівна (Випуск – 2018 р.) – Вчитель-логопед у ППШ
№43
Свій професійний шлях я почала в стінах рідного університету. Дуже вдячна за ті знання та досвід, які отримала під час навчання в ПНПУ. Професійна організація навчального процесу і постійна підтримка
викладачів дозволили отримати ті знання та навички, які допомагають мені сьогодні в роботі. Навчання в ПНПУ дає надійний фундамент для побудови майбутньої кар’єри.