25 червня 2024 р. здобувачі першого рівня вищої освіти ПНПУ імені В.Г. Короленка факультету педагогічної і мистецької освіти отримали дипломи.
На врочистості завітала проректорка з виховної роботи, кандидатки біологічних наук, доцентка Людмила Гомля. У своєму зверненні до випускників проректорка наголосила, що наш університет надає усі можливості для неперервного особистісного та професійного зростання, а також...
