У період з 7 листопада до 7 грудня 2023 року на факультеті педагогічної і мистецької освіти було проведено І етап конкурсу студентських наукових робіт.
У Конкурсі взяли участь понад 50 здобувачів освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів. Студентські наукові роботи, що представлені на базових кафедрах були здійснені на високому науковому рівні, студенти та їх наукові керівники доклали максимум зусиль, щоб гідно представити свою спеціальність.

Відповідно переліку галузей знань і спеціальностей було створено фахові комісії, які на базових кафедрах здійснили якісних відбір кращих наукових робіт студентів для участі у ІІ етапі Конкурсу.

Зокрема, за результатами Конкурсу на кафедрі дошкільної освіти переможницею стала Тетяна Кіріченко, здобувачка І рівня вищої освіти з темою «Формування ігрової компетентності дітей дошкільного віку засобом конструктивно-будівельних ігор» (науковий керівник – доцент Ковалевська Н. В.). На кафедрі початкової освіти І місце виборола Ніна Ходос, здобувачка І рівня вищої освіти, тема роботи «Сучасні технології створення освітнього дизайну куточка живої природи у початковій школі (досвід роботи навчально-наукової лабораторії Інноваційних освітніх рішень)» (науковий керівник – кандидат біологічних наук Макаренко Я. М.). На кафедрі спеціальної та інклюзивної освіти переможницею стала Владислава Йовенко, здобувачка І рівня вищої освіти, тема роботи: «Використання інноваційних технологій при корекції дисграфії у молодших школярів» (науковий керівник – доцент Олефір О. І.). На кафедрі музики імені Григорія Левченка І місце виборола здобувачка І рівня вищої освіти Галина Тютюнник, тема роботи «Особливості підготовки вокалістів-солістів до виступу на сцені» (науковий керівник – старший викладач Ремезова Н. М.). Кафедра образотворчого мистецтва має свого переможця, ним став Микита Мастицький, здобувач ІІ рівня вищої освіти, тема роботи: «Творчість Миколи Підгорного та методика її вивчення в дитячій художній школі» (науковий керівник – доцент Мохірєва Ю.А.). На кафедрі хореографії перемогу здобув Олександр Лимарь, тема роботи «Інтерпретація українського ярмарку в контексті розвитку національної хореографічної культури (творчий проєкт «Ярмарок»)» (науковий керівник – професор Благова Т. О.).


Щиро вітаємо переможців та їх наукових керівників! Бажаємо усім студентам наукового зростання, нових творчих здобутків, не зупинятись та досягати нових вершин в пізнанні науки і, звісно, перемоги у ІІ етапі конкурсу студентських наукових робіт.